Samochody Dacia- które części zamienne kupujemy najczęściej?

Dacia części. Dowiedz się więcej na france-car.com.pl

Dacia to producent motoryzacyjny z Rumunii, który od dnia powstania współpracuje z francuską firmą Renault. Nad Wisłą auta tego producenta wzbudzają olbrzymie zainteresowaniem klientów – są przestronne, sprzedawane w rozsądnych cenach, wygodne, zapewniają pasażerom bezpieczeństwo, a części Dacia bez problemu znajdziemy w wielu warsztatach samochodowych czy sklepach internetowych i stacjonarnych. Wiele raportów dotyczących 2018 roku wykazuje, że najczęściej kupowanym modelem Dacii w Polsce był Duster – w tym okresie nabyto blisko 10 tys. egzemplarzy. Na drugim miejscu znajduje się Dacia Sandero z ilością blisko 6,5 tys. kupionych egzemplarzy. Kupujący chętnie wybierali też model Lodgy.

Elektryka, układ chłodniczy – te części Dacia kiedyś kupisz

Zgodnie ze zdaniem użytkowników samochodów firmy Dacia, uszkodzeniom po pewnym okresie mogą ulec moduły takie jak np. lampy, elektryka, układ wydechowy, a także elektronika, jednak jest to normalne przy częstej eksploatacji pojazdu. Szczęśliwie często ulegające awariom części Dacia można kupić w bogato zaopatrzonych sklepach online, w których odszukamy zarówno elementy podwozia, układu hamulcowego, jak i wyposażenie wewnętrzne aut. Za sprawą obszernej oferty sklepów można bardzo dobrze zatroszczyć się o każdą, także tak drobną część naszego samochodu jak klamki drzwi czy uszczelki.

Kupuj części Dacia przez internet

Dlaczego opłaca się zamówić części Dacia przez internet? Przede wszystkim ze względu na duży wybór elementów eksploatacyjnych, jak również atrakcyjne ceny. Po ofertę sklepów online często sięgają nie tylko klienci indywidualni, ale również profesjonalni mechanicy samochodowi wyszukujący części dla klientów.

Adres firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]