Rodzaje i zastosowanie mydła w płynie

Mydło dezynfekujące usuwa z powierzchni skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne niebezpieczne patogeny. Czym powinno cechować się mydło w płynie, żeby spełniało oczekiwania różnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Wykorzystanie mydła dezynfekującego

Mydła o cechach bakteriobójczych stosowane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też kupowane są przez placówki medyczne, przemysł spożywczy czy zakłady pracy. W sprzedaży dostępne są różne typy mydeł – produkty w płynie, w piance, z dodatkowymi składnikami odżywczymi, dedykowane do mycia włosów, ciała i skóry delikatnej, mydła w opakowaniach z pompką, a także do stosowania z bezdotykowymi pojemnikamizapewniających najwyższy stopień higieny. Na szczególną wzmiankę zasługuje mydło w piance stanowiące środek nadzwyczaj ekonomiczny – pozwala otrzymać aż 2500 doz mydła z litrowego opakowania. Mydło w piance skutecznie myje, świetnie rozprowadza się na skórze i bez trudu spłukuje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry wrażliwej

Mydła dezynfekujące dostępne w asortymencie sklepu VerdeAvis odpowiadają europejskim normom jakościowym i są przetestowane dermatologicznie. Środki pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie mają w składzie barwników, substancji zapachowych ani innych składników alergicznych – można je stosować codziennie, bez obawy o podrażnienia. Część produktów zostało uhonorowanych certyfikatem Ecolabel świadczącym o wysokiej jakości i nadawanym środkom przyjaznym dla ekosystemu. Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowaną pompkę dozującą, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]