Przedłużane rzęsy – z czego są produkowane

Więcej o sztucznych rzęsach.

Długie i bujne rzęsy to najpiękniejszy atrybut kobiety. Obecnie także panie, którym natura pożałowała wyrazistej oprawy oczu, mogą onieśmielać porywającym spojrzeniem – rozwiązaniem są przedłużane rzęsy. Z surowców są one wytwarzane i jaka jest ich trwałość?

Sztuczne rzęsy – naturalne i syntetyczne

Sztuczne rzęsy to szybki i pewny sposób na idealne zwieńczenie makijażu. Chcesz zainwestować w najwyższej jakości sztuczne rzęsy, które zapewnią długoterminowe i zapierające dech efekty? Najbardziej popularnym rozwiązaniem są rzęsy w formie kępek oraz na pasku. W ostatnim przypadku wystarczy przylepić pasek do powieki górnej zaraz nad linią rzęs – skutek jest błyskawiczny. Sztuczne rzęsy w kępkach pozwalają z kolei perfekcyjnie zagęścić włoski, jednak można je zastosować jedynie na zewnętrznych częściach powiek. Dostępne w sklepach fasony rzęs są wykonywane z naturalnych materiałów, jak np. proteiny jedwabiu, sterylizowane ludzkie włosy albo włosie z futra norek, ale także z wysokiej jakości tworzyw syntetycznych, przykładowo z poliestru. Ostatnio powodzenie zyskują także rzęsy wegańskie.

Przedłużane rzęsy – kup też odżywkę, pęsetę oraz klej

Sztuczne powinny być lekkie, by nie obciążać powieki i gwarantować maksymalny maksymalną wygodę, a jednocześnie łatwe aplikacji i wyjątkowo mocne. Na rynku dostępne są zarówno jednorazowe rzęsy, jak i warianty kilkukrotnego użytku bardzo dobrze sprawdzające się na szykownych randkach. Kupiłaś już przedłużane rzęsy? Miej na uwadze, że do ich aplikacji potrzebne są dodatkowe przybory – szczypczyki oraz hipoalergiczny klej, który nie wywoła uczulenia. Po zdjęciu sztucznych rzęs, powieki warto posmarować odpowiednią odżywką wzmacniającą prawdziwe włoski.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]