Przechowywanie i transport odpadów – kontenery stalowe

Chcesz kupić kontenery KP? Wejdź na https://ekombud.pl/kontenery-rolkowe/

Nie wszystkie śmieci mogą trafić do pojemników na surowce zmieszane lub wtórne. Dotyczy to najczęściej tych, które powstają podczas różnych prac budowlanych i renowacji, a także odrzutów industrialnych. Należy je transportować do wskazanego miejsca zbiórki selektywnej, gdzie będą przetworzone zgodnie z ustawą o odpadach. W wielu sytuacjach mogą jednakże wyniknąć komplikacje powiązane z przechowywaniem i przewozem śmieci. Aby się przed nimi ustrzec, warto zaopatrzyć się w kontenery na odpady przystosowane do ich specyfiki.

Specjalistyczne i zwykłe kontenery na śmieci

Najprostsze kontenery otwarte są dopasowane do magazynowania oraz przewozu opakowań, gruzu, starych mebli i podobnych odpadów. Dodatkowo dostępne są również kontenery uszczelniane, które wspaniale sprawdzają się przy wywozie nieczystości płynnych i półpłynnych (między innymi tych pochodzących z oczyszczalni ścieków). Szczelne spojenia są także niezbędne w przypadku kontenerów na śmieci sypkie, takie jak trociny, wióry metalowe bądź granulaty. Proces ich załadunku usprawnia zamontowana fabrycznie podawarka ślimakowa. Najprostsze do przewożenia są rzecz jasna kontenery rolkowe, zaopatrzone w system usprawniający ich przemieszczanie.

Kontenery na odpady – dla przedsiębiorstw budowlanych i ekip sprzątających

Adresatami usług producentów kontenerów na odpady są najróżniejsze podmioty. Wśród nich można wymienić między innymi przedsiębiorstwa budowlane, firmy sprzątające oraz parające się opróżnianiem mieszkań, jak również wszelkiego rodzaju zakłady produkcyjne. Na kupno kontenerów na śmieci decydują się firmy świadczące usługi wywózki odpadów o niestandardowych gabarytach oraz gruzu. Udostępniają je one klientom, a po napełnieniu transportują do punktu legalnego ich magazynowania lub recyklingu.

Adres firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]