Opakowania szklane – słoiki szklane i butelki monopolowe możesz zamówić hurtowo

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu znajdziesz butelki 0,5l w hurcie.

Produkcja artykułów spożywczych jest sektorem gospodarki, który tak długo jak będzie trwać człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, iż większością rynku wyrobów spożywczych rządzą duże koncerny, jest to jednocześnie sektor, w którym idealnie radzą sobie małe firmy, o ile znajdą odbiorcę na swój niszowy, pyszny albo ekologiczny produkt. Przeznaczone na handel pożywienie musi być zabezpieczone tak, aby produkt długo pozostał świeży, a zatem np. w butelki oraz słoiki ze szkła. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są mniej szkodliwe dla środowiska, ponieważ nadają się do recyklingu.

Słoiki i butelki w hurcie to sposób na optymalizację wydatków

Oczywiste jest, że oferty od dostawców kierowane do odbiorcy indywidualnego rozmijają się dużo ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten ostatni, nawet jeśli jest niewielką przetwórnią wytwarzającą takie artykuły, jak przykładowo pasty warzywne, dżemy czy żurek, będzie potrzebować rocznie nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości zdecydowanie przekraczające liczbę paru tysięcy sztuk. Zakup butelek oraz słoików w hurcie będzie wobec tego dla niego nie tylko formą optymalizacji kosztów, ponieważ zamawiając towar całymi paletami przeważnie można liczyć na spory rabat od dystrybutora, ale również oszczędnością czasu transportu, wszak jednym zamówieniem można zaspokoić zapotrzebowanie manufaktury nawet na kilka miesięcy. Wydatek na hurtowe kupno pojemników szklanych dostrzegalnie obniży się, gdy zamówimy je u krajowego dystrybutora butelek oraz słoików. Dzięki temu też dostanie opakowania szybciej.

Co kupimy w ofercie dostawcy opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie rozmaitego kształtu i pojemności butelki szklane (doskonałe do przechowywania piwa, wina czy soków) i słoiczki. Dostarczane są one do klienta na paletach mieszczących – zależnie od wymiarów opakowań – po 800, 1700, a nawet 2000 sztuk wybranego pojemnika. Przedsiębiorstwa dysponujące własnymi autami transportowymi mogą również odebrać zakupiony towar bezpośrednio ze składu sprzedającego. Wraz z paletą butelek bądź słoiczków hurtowo można też zamówić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]