Namioty magazynowe – ława rozbudowa powierzchni magazynowej

Rozwój prowadzonej działalności zwykle wiąże się z potrzebą zwiększenia wykorzystywanej przez nią powierzchni. O ile w przypadku pomieszczeń biurowych nie powinno to sprawić trudności, to te mogą pojawić się, kiedy konieczna będzie rozbudowa magazynów. Istnieją na szczęście skuteczne metpdy na to, by zrobić to niskim nakładem funduszy i czasu. Kiedy warto zdecydować się na namioty magazynowe, które mimo szybkości budowy i niskiej ceny oferują przestrzeń i funkcjonalność na poziomie stalowych lub murowanych hal.

Namioty magazynowe całoroczny

Aby móc korzystać z tych zalet, wybierając magazyn namiotowy upewnijmy się, że jest on przystosowany do całorocznego użytku. Aby dany namiot sprawdzał się zarówno zimą, jak i latem, musi być on mieć stabilną konstrukcję wykonaną ze stali nierdzewnej z wytrzymałym systemem instalacji jej poszczególnych części. Jeszcze ważniejsze okazują się cechy materiału, z którego wykonano poszycie. Musi on radzić sobie w kontakcie z promieniami słonecznymi, ale też być odporny na niszczycielskie działanie gradu, deszczu, wiatru oraz śniegu. Niezbędnym elementem wyposażenia jest poza tym system zapobiegający skraplaniu się wody we wnętrzu namiotu.

Namiot magazynowy – wymiary

Magazyny namiotowe dostępne w wielu wariantach, co ułatwia wybór obiektu stosownego do potrzeb danej firmy. Długość takich konstrukcji waha się przeciętnie od 4 do 100 metrów, zaś szerokość wynosi od 3 do 8 metrów. Warto również dodać, że w razie potrzeby w łatwy sposób można rozbudować bazę magazynową, łącząc kilka namiotów w większy obiekt za pomocą dedykowanego systemu.