Maseczka ochronna Mini Shield – wygoda i ochrona na co dzień

Jeśli chcesz kupić ochronną przyłbicę, koniecznie sprawdź www.vitberg.com/firma/sklep/maseczki-ochronne/vitberg-mini-shield

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na cały glob, całkowicie odmieniła nasze kontakty społeczne oraz bieg życia. Wytyczne dystansu społecznego narzucają obowiązek korzystania ze licznych środków, które mają zabezpieczać nas przed realnym niebezpieczeństwem zakażenia się tym niebezpiecznym wirusem. Idąc do urzędu bądź przychodni, gdzie zazwyczaj napotykamy większe grono ludzi, powinniśmy bezwzględnie nosić na ustach i nosie ochronną maskę. Co natomiast uczynić, jeżeli dusimy się w popularnej maseczce z materiału?

Wygodna ochronna przyłbica zabezpiecza tak samo jak maska chirurgiczna

Ci, którzy uważają ochronne maski z materiału za nieporęczne i mają kłopoty z zaczerpnięciem oddechu w czasie ich używania, mogą zaopatrzyć się w ochronną przyłbicę. Takim środkiem ochrony osobistej jest m.in. maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona użytkownika przed kontaktem z wirusem w podobnym stopniu jak maseczka chirurgiczna, tzn. kryje nos i usta, ale przy tym umożliwia swobodne oddychanie. Jej kluczowymi plusami są komfort, solidność oraz nieznaczna waga, która nie wykracza poza 10g. Ta mini przyłbica sporządzona jest z tworzyw, za sprawą których może być wykorzystywana po wielokroć. Jej przysłonę z tworzywa sztucznego po każdorazowym założeniu można odkazić, a samą całość można również wyprać ręcznie (aż do 30 razy!) za pomocą mydła.

Przyłbica ochronna – dla ludzi starszych i astmatyków

Mini przyłbicę poleca się używać każdemu, komu zależy na ochronie, ale i na komforcie. Osoby w podeszłym wieku, mające problemy z oddychaniem, mające ukończony 50 rok życia oraz aktywnie uprawiające sport pozytywnie ocenią swobodę jaką zapewnia taka maseczka wielorazowego użytku. Jest ona także idealna dla wszystkich, którzy obligatoryjnie muszą zakładać maski ochronne podczas pełnienia pracy. Mini Shield marki Vitberg nie powoduje parowania okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej stosowanie przez parę godzin nie jest uciążliwe. Młodsi użytkownicy zapewne docenią też to, że nie blokuje ona funkcji rozpoznawania twarzy na urządzeniach mobilnych.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]