Komfort i bezpieczeństwo domowników – drzwi drewniane od producenta Oknostol

Oknostol to przedsiębiorstwo, które może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w produkcji wszelkiego rodzaju modułów drzwi i okien drewnianych. Okres funkcjonowania na rynku spowodował, iż jego specjaliści zapewniają konsumentom najwyższą jakość usług oraz sporządzanych produktów. Ramy okienne przedsiębiorstwa Oknostol charakteryzuje nie tylko ich wysoka funkcjonalność, ale również ich trwałość, będące wynikiem wykorzystania w trakcie ich wykonywania nowoczesnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się także drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o doskonałych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji i montażu elementów stolarki otworowej ekspertom firmy przyświeca dbałość o zachowanie kilku wartości: satysfakcji użytkownika, absolutnego bezpieczeństwa produktów, ich wysokiej jakości, jak również całkowitej wygody eksploatacji.

Czym cechują się wyroby producenta drzwi drewnianych?

Oknostol jako producent okien oraz drzwi drewnianych wyróżnia się wysoką troską o jakość własnych produktów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez to przedsiębiorstwo to bardzo dobre rozwiązanie dla klientówposzukujących nietypowych, ale w pełni funkcjonalnych oraz trwałych produktów. Gwarantują one domownikom najwyższą wygodę – wydajnie chronią przed zgiełkiem z zewnątrz oraz są świetną izolację termiczną, co ma znaczenie nie tylko w sezonie grzewczym, ale także podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych nadzwyczaj duży nacisk kładzie także na kwestię bezpieczeństwa własnych wyrobów, w związku z tym wyposaża się je w bardzo dobre zabezpieczenia antywłamaniowe. Wszystko dopełnia ich niepowtarzalne, eleganckie wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol zachowują przez wiele lat zarówno walory wizualne, jak i swoją funkcjonalność, ponieważ produkowane są wyłącznie z surowców wysokiej jakości.

Drzwi drewniane na wymiar – kompleksowa obsługa

Ten wykonujący drzwi wewnętrzne producent pozostawia w tyle konkurencję także w obszarze obsługi klienta. Wszyscy, którzy zdecydowali się na skorzystanie z usług Oknostol otrzymują bezpłatne doradztwo przy doborze właściwego modelu drzwi, jak również pobranie wymiarów w domu, dzięki któremu montaż drzwi przebiegnie bez żadnych problemów. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast możliwość zlecenia złożenia drzwi drewnianych na wymiar według ich indywidualnego projektu, perfekcyjnie dopasowanych do konkretnych wyobrażeń. Tyczy się to nie tylko formatu drzwi, ale też metoda wykończenia skrzydła oraz ościeżnicy.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]