Jaki typ kaw znajdziemy w zamiennikach kapsułek A Modo Mio?

Przedsiębiorstw produkujących kawę jest ogromna ilość, jednak Lavazza ciągle pozostaje w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Nieliczne osoby wiedzą, że początek firmy Lavazza sięga końca XIX stulecia w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za ekwiwalent około 20 dolarów kupił mały obiekt handlowy, w którym przetwarzano ziarna kawy i tworzono ich autorskie mieszanki. W mgnieniu oka podbiły one serca mieszkańców miasta. Sto lat później marka Lavazza nadal oczarowuje smakiem swoich mieszanek, wyznaczając wzorce również w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio

Jednymi z najbardziej rozchwytywanych aktualnie ekspresów na kapsułki z kawą są te z linii Lavazza A Modo Mio. Wykorzystywane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych kuchniach. Z ich pomocą przygotowanie apetycznej, pachnącej kawy zajmuje wręcz paręnaście sekund. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą aczkolwiek używać wyłącznie z kapsułek produkowanych przez tę firmę. Obecnie na rynku spotkać można wiele odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nieraz są one tańsze, ale tak samo wyróżniają się bardzo dobrą jakością.

Zamienniki kaw w kapsułkach Lavazza A Modo Mio – kawy smakowe i nie tylko

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, firmy która także pochodzi z Włoch i specjalizuje się w sprzedaży kapsułek z kawą do szeregu znanych ekspresów tego typu. Oferuje ona zarówno napoje kawowe będące pyszną mieszanką arabiki (Lussuria), jej połączeniem z robustą (Padova Cremoso lub Superbia), jak również napoje o smaku organicznej kawy zbożowej (Orzo Bio), kawy z mlekiem (Cortado Macchiato) i czekolady (Mokaccino).

Adres firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]