Garderoba miłośnika jazdy konnej – bryczesy

Sprawdź, gdzie zamówić bryczesy

Jazda konna wymaga nie tylko dużych pokładów cierpliwości, godzin pracy i wielu wyrzeczeń, ale również odpowiedniej odzieży, która nie będzie krępować ruchów. Chcesz zaopatrzyć się w wysokiej jakości bryczesy do jazdy konnej? Obszerny wybór asortymentu znajduje się w sklepie Horse-Trade.pl!

Spodnie bryczesy do jazdy konnej

Bryczesy to typ spodni używanych do jazdy konnej. Cechuje je brak ciasnych szwów tam, gdzie nogi przylegają do siodła, dzięki czemu zmniejszają ryzyko otarć naskórka. Dobrze wykonane spodnie bryczesy powinny być obcisłe i elastyczne, a zarazem nie ograniczać ruchów i umożliwiać wygodną jazdę w różnych warunkach. W sklepie Horse-Trade.pl kupić można bryczesy wykonane z wysokiej jakości materiałów – specjalnych tkanin softshell czy bawełny z dodatkiem lycry, dzięki którym jeździec poczuje pełną swobodę.

Jak kupić najlepsze bryczesy do jazdy konnej?

Bryczesy do jazdy konnej muszą być przede wszystkim dostosowane do budowy ciała dżokeja i odpowiadać jego indywidualnym potrzebom. Poszukując właściwych spodni jeździeckich wskazane jest upewnić się czy posiadają one specjalne wzmocnienie, czyli tzw. lej, który jest wytwarzany z skóry ekologicznej, silikonu bądź innych surowców zapewniających porządną przyczepność do siodła. Spodnie bryczesy mogą mieć lej pełny, który obejmuje również łydki i uda, lub kolanowy. Osobną kategorią produktów są zimowe bryczesy do jazdy konnej – muszą one posiadać warstwę wodoodporną oraz termoizolacyjną, które zapewniają komfort termiczny w czasie jazdy. Znaczenie mają także walory użytkowe – liczne kieszenie czy elastyczne zakończenia nogawek.

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]