Etykiety na butelki – ozdoba na każdą okazję

Znajdź etykiety na wódkę weselną na superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje znana jest od tysiącleci i od samego jej zarzewia jednym z najczęściej przekazywanych i, oczywiście, równie entuzjastycznie przyjmowanych upominków, jest alkohol. Wiele ludzi nie wyobraża sobie nie zabrać butelki na osiemnastkę, wesele lub urodziny. Jak jednakże odróżnić się od reszty, w przypadku, gdy pozostali zaproszeni chcą podarować to samo?

Spersonalizowane etykiety na wódkę – butelka alkoholu jako niecodzienny podarunek od Państwa Młodych

Na weselach napoje wyskokowe nie tylko są rozstawione na stołach, ale również dość często Państwo Młodzi dają w prezencie swoim gościom butelki z wódką po zakończeniu przyjęcia. Taki upominek jest traktowany jako forma podziękowania za przyjazd na ślub. Ale taka butelka z alkoholem może także przerodzić się w fajną pamiątkę, której uczestnicy wesela nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Trzeba personalizować butelkę, a można dokonać tego kupując etykiety na wódkę weselną, lokując na nich informację o imionach Państwa Młodych, miejscu i dacie ślubu czy wyrazy podziękowania. Etykiety na butelki można kupić w najrozmaitszych kolorach i wzorach, zatem bez problemu można odszukać te, które będą pasować do stylu, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już tylko od fantazji państwa młodych. Naturalnie spersonalizowane etykiety na bimber czy inne trunki wyskokowe można zastosować nie tylko podczas wesela – są doskonałe na wyróżnienie się na wieczorze kawalerskim lub przyjęciu imieninowym.

Etykiety na butelki – ozdabiaj swoje przetwory

Etykietami z indywidualnym tekstem można oznaczać butelki w domowej spiżarni. Jeśli na własną rękę produkujesz nalewki, soki bądź wina, a później dzielisz się nimi z rodziną czy też kolegami nawet bez okazji, możesz udekorować je kreatywnymi etykietami, które w znacznym stopniu podniosą walory estetyczne prostej butelki. Poza tym flaszki można także oznaczać używając wielokolorowych kapturków termokurczliwych i kapsli.

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]