Drzwi drewniane wewnętrzne przetrwają dziesięciolecia

Potrzebujesz drzwi wewnętrznych dwuskrzydłowych? Skieruj się na tę stronę.

Popularnym rozwiązaniem aranżacyjnym, wykorzystywanym zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i pomieszczeniach utrzymanych w tradycyjnym stylu, są wciąż drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Przedstawiamy najważniejsze parametry oraz wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Dlaczego warto zdecydować się na drzwi drewniane?

Drewno to naturalny materiał, który użyty jako element aranżacji pomieszczenia powoduje, iż staje się ono bardziej intymne i ciepłe, a odpowiednio pielęgnowany przetrwa w nienaruszonym stanie wręcz dziesiątki lat. Dzisiejsza technologia umożliwia doskonałe dopasowanie parametrów drewna z potrzebami współczesnego odbiorcy, co skutkuje produkcją drzwi cechujących się wyrafinowanym designem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane odznaczają się niskim poziomem rozszerzalności (czyli nie ulegają zniekształceniu) oraz odpowiednią izolacją cieplną. Możliwość pomalowania ich wierzchniej strony każdym kolorem, bejcą bądź lakierem sprawia, iż tego typu drzwi zauważymy w wnętrzach wszelkiego rodzaju – zarówno urządzonych w stylu retro, jak i apartamentach zaaranżowanych we współczesnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wewnętrzne wykonane z sosny, mahoniu oraz dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wersje bez progu lub z progiem, impregnowane lakierami wodnymi oraz mnóstwo innych wariantów, które zachwycają estetyką i wyśmienicie wyglądają przez wiele lat.

Drzwi drewniane dla wszystkich mieszkań

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Chciałbyś założyć w swoim pokoju albo gabinecie skrzydła drzwiowe o niestandardowych wymiarach lub nietypowym formacie? A może fantazjujesz o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takiej sytuacji warto zlecić to zadanie kompetentnym przedsiębiorstwom, które świadczą bezpłatny pomiar, fachowe doradztwo, a także opcję wykonania projektu na indywidualne zlecenie. Oknostol oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią gwarancję na swoje produkty. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do indywidualnych zamierzeń zamawiającego i np. wykończyć je szybami – m.in. szkłem witrażowym, fazowanym czy piaskowanym, co wyraźnie podnosi ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają także wyposażone w zamek z wkładką, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Adres firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]