Czapraki – ochrona dla skóry konia

Dowiedz się więcej o czaprakach.

Czapraki dla koni to specjalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące nacisk w czasie jazdy. Poszukujesz dużego wyboru akcesoriów do jazdy konnej w atrakcyjnych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – zastosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne elementy ochronne, które przynoszą zwierzęciu wygodę, a przy tym chronią siodło przed potem konia. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów znakomicie chłoną wilgoć, są miękkie i przyjazne dla skóry konia. Jeśli chcesz nabyć najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl znajdziesz modele posiadające siateczkę chłonącą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem, wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym bądź wyprodukowane z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja zapewnia wysoką wygodę użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie zostały zaprojektowane w taki sposób, aby doskonale dopasowywały się do naturalnych kształtów konia, a zarazem podnosiły wygodę jazdy. Niektóre modele zostały wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki dla koni, które znajdują się w ofercie w sklepie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale także estetyczne. Artykuły te można nabyć w wielu kolorach i wzorach, a niektóre modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online z pewnością odszukasz produkt, który na miarę Twoich potrzeb!

Adres firmy:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]