Chemia profesjonalna – na wszelkie rodzaje zabrudzeń

Dalsze informacje o profesjonalnych środkach czystości

Aby zachować porządek – tak w zakładzie pracy lub obiekcie użyteczności publicznej, jak i w mieszkaniu – potrzebne są stosowne sprzęty oraz środki. O ile do zwykłych prac porządkowych na ogół wystarczające okażą się uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to sporo zadań będzie wymagało zastosowania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czystości umożliwiają uporanie się nawet z ciężkimi zabrudzeniami, zapewniając łatwe sprzątanie i likwidację niebezpiecznych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości znajdziemy w ofercie producentów i sprzedawców chemii przemysłowej?

Profesjonalne środki czystości – dla klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw

Oferta środków czyszczące skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm – przede wszystkim ekip sprzątających. W ofercie podmiotów wytwarzających i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy środki, dzięki którym wyeliminujemy zabrudzenia z różnych powierzchni – także tych chropowatych i tym samym kłopotliwych do dokładnego wyczyszczenia. Są wśród nich środki sporządzone z myślą o pozbywaniu się charakterystycznych zabrudzeń, między innymi wykwitów pleśni, kamienia kotłowego, osadu z tłuszczów lub graffiti.

Ochrona powierzchni dzięki chemii profesjonalnej

Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają również na ochronę oraz pielęgnację powłok szczególnie narażonych na destrukcyjne działanie różnorodnych elementów i wandalizm. Znajdziemy pośród nich impregnaty do przedmiotów wykonanych z drewna, specjalistyczne powłoki akrylowe i polimerowe, środki do osłony stali przed korozją, jak również preparaty chroniące przed graffiti. Warto nadmienić, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do rozmaitych powierzchni (m.in. linoleum czy betonu) i nie tylko zabezpieczają je przed brudem, ale także nadają im atrakcyjny wygląd.

Adres firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]