Bransoletki z koralikami

Znajdź bransoletki z koralikami

Kiedy chcemy mieć nietuzinkowe bransoletki z koralików, najlepiej zrobić je własnoręcznie. Naturalnie możemy również kupić je w sklepie, jednakże nie będą już takie oryginalne. Warto posiadać tego rodzaju ozdoby, ponieważ są odpowiednie na każdą okoliczność.

Tworzenie bransoletki z koralikami

Najłatwiejszą techniką tworzenia bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa, za pomocą której wykonamy okrągłe bransoletki. Przy użyciu szydełka, igły i nici możemy stworzyć wyjątkową biżuterię.Ponadto, w Sieci dostępnych jest wiele stron, na których możemy obejrzeć tutoriale pokazujące, jak własnoręcznie tworzyć bransoletki z koralikami.

Jak wykonać bransoletki z koralikami metodą Peyote?

Bardziej wymagającym sposobem pozwalającym na wykonanie płaskiej bransoletki jest technika Peyote. Wymaga ona większego skupienia oraz dużo wolnego czasu. Do wykonania bransoletki tym sposobem niezbędna będzie: igła, nici lub żyłka i koraliki.

Wzory bransoletek z koralikami

Istnieje niezliczona ilość schematów bransoletek z koralikami: począwszy od jednokolorowych, przez modele ze zwierzętami, skończywszy na wzorach zawierających przenikanie kolorystyczne.
W dzisiejszych czasach powszechne są komputerowe wzory bransoletek. Wykorzystując je, robienie biżuterii jest znacznie szybsze i łatwiejsze.Jeżeli jednak nie mamy czasu ani umiejętności, możemy znaleźć piękne bransoletki w sklepach stacjonarnych i internetowych z dodatkami.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]