Akcesoria na imprezy – gąsior do wina

Chcesz kupić balon do wina? Kliknij tutaj

Balon do wina to doskonały prezent dla bliskiej osoby lub dobre miejsce do składowania trunków własnej roboty. W jakich objętościach występuje gąsior do wina? Do jakich celów można go jeszcze użyć?

Gąsior na wino – element dekoracyjny na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior na wino występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako pomysłowy podarunek dla bliskiej osoby – baniak do wina napełniony domowej roboty alkoholem można wręczyć z okazji rocznicy ślubu, urodzin, imienin, jubileuszu bądź obrony pracy magisterskiej. Dwulitrowe pojemniki na wino to też znakomita dekoracja stołu w czasie rodzinnych zjazdów oraz innych imprez – 18 urodzin, złotych godów, wesela i nie tylko – w ten sposób alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z dbałością o najmniejszy detal baniak do wina znakomicie sprawdza się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe trunki jak zawodowiec

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności bardzo dobrze sprawdza się jako zbiornik do przechowywania znacznej ilości trunków. Takie pojemniki można pozostawić w piwnicy lub spiżarni, ale równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Planujesz wesele i chciałbyś poczęstować uczestników domowym winem lub słodką nalewką owocową? Dzięki baniakom na wino bez problemu przeniesiesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie przelejesz je do małych flaszek. 5-litrowe gąsiory na wino wykonane są z solidnego, grubego szkła i mają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Adres firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]