Usługi dla biznesu – automatyczne księgowanie przelewów

Uzupełnij swoje wiadomości o automatycznym księgowaniem faktur.

Biznesmeni wciąż szukają narzędzi, które pozwolą im w prosty sposób obniżyć wydatki na działalność, a w tym samym czasie zredukować czas poświęcony na wykonywanie uciążliwych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji z rodzaju Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie przelewów, ale też obsługuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności – nie tylko dla dużych przedsiębiorstw

Automatyczna obsługa należności za pomocą aplikacji Flobo możliwa jest na skutek zintegrowania tego narzędzia z rachunkiem bankowym i programem fakturowym firmy. Flobo czerpie informacje o wydanych fakturach, a później śledzi czy przyszły przelewy od kontrahentów. Połączenie z usługą mass collect banku, w którym firma ma rachunek, pozwala aplikacji na odróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich posiada przypisany unikalny numer rachunku bankowego, na który przelewa należność. Automatyczne księgowanie faktur zdejmuje z przedsiębiorcy mozolny obowiązek manualnego księgowania wpłat, co pozwala mu skoncentrować się na wykonywaniu pozostałych kluczowych dla sukcesu firmy zadań. Robot Flobo do automatycznej obsługi należności spełni oczekiwania nie tylko dużych przedsiębiorstw, ale także i tych mniejszych, które każdego miesiąca wystawiają tylko sto faktur. Flobo posiada jeszcze jedną praktyczną funkcję, szczególnie potrzebną tym przedsiębiorcom, którzy nieustannie natrafiają na problemy z opieszałymi kontrahentami – to opcja automatycznej windykacji.

W jakich podmiotach sprawdzi się Flobo – robot do automatycznego księgowania faktur

Zastanawiasz się czy aplikacja Flobo to przydatna usługa dla firmy, którą prowadzisz? Flobo proponuje kilka rodzajów automatyzacji procesów obsługi należności, z których zdołasz zamówić tę, która perfekcyjnie zaspokoi Twoje oczekiwania. Ta aplikacja bez problemu księguje przelewy abonamentowe, zatem znakomicie zda egzamin w uczelniach niepublicznych albo językowych, czyli wszędzie tam, gdzie uczniowie płacą czesne. Z Flobo skorzystać mogą również pensjonaty, hotele, a nawet biura turystyczne – aplikacja obsłuży wpłaty od klientów, zarówno te jednorazowe, jak i realizowane w określonych transzach. A co z firmami oferującymi rozmaite usługi? Jeśli firma za wykonanie usługi pobiera opłaty z góry, Flobo będzie sprawdzać przelewy do klientów i przekazywać do realizacji jedynie opłacone zlecenia.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]