Kurs rysunku architektonicznego – czego Cię nauczy?

Wszystko, czego należy dowiedzieć się o kurs architektura, uzyskasz na http://bit.ly/2RAnJqV

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej prestiżowych kierunków na krajowych uczelniach. Na jego wielką popularność ma wpływ mnóstwo elementów – przede wszystkim fakt, że są to niesłychanie interesujące studia oraz szansa na i wciągającej pracy po ich zakończeniu. Żeby dostać się na architekturę trzeba jednak nie tylko udowodnić się wiedzę dotyczącą najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale również umiejętnością rysowania. Jeżeli jej nie posiadamy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – czego się nauczymy?

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób posiadających co najmniej podstawowe zdolności rysowania. Długość zajęć 4 godziny zegarowe. W tym czasie nauczyciel przekazuje uczestnikom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również specjalistycznych zagadnień, jak przykładowo wizualizacja terenów zielonych. W trakcie kursu przyszli studenci architektury pracują nad rysunkiem, a prowadzący wspomaga ich w stworzeniu pracy, która otrzyma pozytywną ocenę komisji na uczelni.

Kurs architektury – ćwiczenia praktyczne i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko rysunek, ale także porady specjalistów pomagające przygotować się lepiej do egzaminów – między innymi odnośnie tego, jak stworzyć solidne portfolio na każdy uniwersytet (np. te w Krakowie, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu lub za granicą). Kursanci mogą podejść do próbnego egzaminu, w trakcie którego dowiedzą się, co czeka ich w niedalekiej przyszłości. Szkoły rysunku prowadzą także dla swoich słuchaczy zajęcia z historii sztuki – ta wiedza okaże się nieodzowna na egzaminie i podczas studiów.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]