Kurs gotowania dla dzieci pod okiem zawodowego szefa kuchni

Szukasz bezkonkurencyjnej oferty kursu gotowania dla dzieci? Dobrze trafiłeś! Zajrzyj na https://warsztatqulinarny.pl/szkolenia/warsztaty-kulinarne-dla-dzieci/

Dzieci uwielbiają pomagać nam w kuchni – wybierać i przynosić składniki bądź dekorować wypieki. Pragniesz podsycić fascynację swojej pociechy? Sprawdź warsztaty kulinarne dla dzieci. Tutaj dowiesz się, jak przebiegają takie lekcje.

Kurs gotowania dla dzieci uczy małych kucharzy samodzielności

Warsztaty kulinarne dla dzieci mogą brać udział maluchy w przedziale wiekowym od 6-10 lat. W trakcie warsztatów dzieci uczą się niezależności oraz rozwijają swoją kreatywność i co istotne – nabywają przydatne umiejętności. A jednocześnie kapitalnie się bawią. Komponowanie ulubionych smaków, nauka nieskomplikowanych przepisów i dobieranie i mieszanie ingredientów – całość sprawia, że dzieci ochoczo gotują i i działają bardziej świadomie w kuchni. Dzieci zapoznają się także z zasadami, jakie stosuje się w kuchni, co w dużym stopniu wpływa na ich bezpieczeństwo podczas gotowania. W warsztatach partycypują też rodzice, toteż jest to doskonała sposobność do spędzenia wspólnie popołudnia z dzieckiem. Opiekunowie mogą obserwować kulinarne osiągnięcia swoich dzieci, a później posmakować tego, co udało się stworzyć.

Jak przebiegają warsztaty kulinarne dla dzieci?

Zajęcia prowadzone są przez 3 godziny i odbywają się w Krakowie. Podczas kursu uczestnicy przyrządzają deser i danie główne. Młodzi adepci kuchennego rzemiosła mogą wybrać przysmaki kuchni włoskiej – ugotować wyborny makaron na słono bądź słodko, albo spróbować swoich sił w pieczeniu aromatycznej, ozdobionej świeżymi dodatkami pizzy. W trakcie warsztatów dzieci przygotowują też wyborny deser – mus z mascarpone i polewą. Lekcja połączona z zabawą to doskonała metoda za gospodarowanie wolnego czasu, a własnoręczne sporządzanie ukochanych potraw przynosi dzieciom sporo satysfakcji. Nawet bardzo nieposłuszny maluch będzie z pasją uczestniczył w ozdabianiu tortu lub pieczeniu znakomitej pizzy. Warsztaty kulinarne dla dzieci są prowadzone przez profesjonalnego szefa kuchni, który ma wieloletnie doświadczenie oraz doskonały kontakt z maluchami.

Adres firmy:
Warsztat Qulinarny
ul. Okulickiego 51 lokal 282
31-637 Kraków

Mob.: +48 662 311 637, +48 507 771 680
E-mail: [email protected]