Kurs digital painting – zdobądź nowe umiejętności graficzne

Digital painting. Uzyskaj więcej szczegółów.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która współcześnie zdobywa coraz na popularności i jest wszechstronnie używana m.in. w branży reklamowej, filmowej i sektorze gier komputerowych. Pragniesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i poznaj techniki rysunku cyfrowego, dzięki którym będziesz tworzyć bajkowe postaci, rozwijać koncept wymyślonych światów, a także edytować zdjęcia w Photoshopie. Kurs obejmuje także kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – podstawy malarstwa i obsługa programów

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się raz na tydzień, a w ich czasie uczestnicy poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, anatomii i proporcji człowieka, dowiadują się, jak posługiwać się maskami i warstwami, wykorzystywać światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting umożliwiają uzyskanie spektakularnych rezultatów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną radą, dokonują korekty i wspierają w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting prowadzony jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla pasjonatów, pragnących rozwijać posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na Akademiach Sztuk Pięknych oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z reklamą, animacją, filmem i grami komputerowymi.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]