Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Dystrybutor przekładni planetarnych - sprawdź co może Ci zaoferować.

Automatyzacja procedur logistycznych i magazynowych oraz powszechne stosowanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu, wymusza poszukiwanie odpowiednich rozwiązań z obszaru układów napędowych i sterowania. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując między innymi dokładne serwonapędy i sterowniki serwo od najlepszych globalnych wytwórców.

Co oferuje Ultra Robotics? Produkty Harmonic Drive i inne

Działająca od ponad 15 lat na naszym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z materiałów najwyższej jakości przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znajdują się produkty firmy Harmonic Drive, dostarczającej dokładne niewielkie serwonapędy charakteryzujące się rewelacyjną niezawodnością i żywotnością. Produkowane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie między innymi w produkcji robotów przemysłowych, układów służących do obsługi intralogistyki czy frezarek, a dzięki możliwości ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kriogenice oraz kosmonautyce.

Ultra Robotics jest także dystrybutorem produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znanej z najmniejszych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które charakteryzują się szeroką obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z ogromnymi zasobami pamięci, a ich wydajność utrzymuje się na pułapie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD rewelacyjnie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy amplituda temperatury może wahać się od -40 do +70 °C, wystawieniu na intensywne drgania i wstrząsy mechaniczne, jak również przy wysokiej wilgotności (nawet do 95%).

Firma Ultra Robotics dostarcza również produkty Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp, Eisele Antriebstechnik GmbH oraz Positec.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]