Nowoczesny wzmacniacz szerokopasmowy

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zamówisz wzmacniacz szerokopasmowy.

Wzmacniacz szerokopasmowy to wielofunkcyjny sprzęt wykorzystywany przez operatorów telewizji kablowych. Zostało ono zaprojektowane w celu spotęgowania i wyrównywania mocy sygnałów kierowanych do poszczególnych odbiorników. Gdzie znajduje się wzmacniasz szerokopasmowy i w jaki sposób działa?

Wzmacniacz szerokopasmowy – nieskomplikowana obsługa

Wzmacniacze szerokopasmowe funkcjonują z reguły w zakresie 50 Hz – 1 GHz. Świetnie niwelują rozmaite awarie wywołane na przykład przez usługi internetowe oraz pozwalają na transmisję kanałem zwrotnym. Zazwyczaj umieszczone są w budynkach, aby przekazywać sygnał bezpośrednio. Zasilanie urządzeń odbywa się lokalnie lub zdalnie, co sprawia, że ich lokalizacja nie wiąże się z żadnymi ograniczeniami. Transmitowany sygnał jest znakomity, a konfiguracja wzmacniacza prosta. Urządzenia te cechują się wysokim poziomem wyjściowym – oscylującym od 122dBuV. Właściwości mogą być różne, uzależnione jest to bowiem od wykorzystywanego modelu.

Wzmacniacz szerokopasmowy – bardzo popularny

Regulacja parametru toru RF nie sprawia problemów. Wykorzystuje się do tego celu elementy regulowane lub moduły WHX-923. Urządzenia posiadają także profesjonalne zabezpieczenie przed wzrostem napięcia, dzięki czemu są niezwykle praktyczne. Zaawansowane technicznie modele posiadają specjalistyczny filtr zakłóceń. Optymalny koszt inwestycji sprawia, że wzmacniacze szerokopasmowe są bardzo popularne i gwarantują odbiorcom doskonałą siłę sygnału w warunkach domowych. Dużą zaletą jest również niski poziom mocy ok. <6W.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]