Działanie wzmacniacza kanałowego

Tutaj zamówisz wzmacniacz kanałowy.

Wzmacniacz kanałowy to urządzenie zaprojektowane do przetwarzania sygnału telewizji naziemnej. Jak opisuje sama nazwa zasadniczym zadaniem jakie spełnia jest zwiększanie i wyrównywanie sygnału. Zobaczmy na jakiej zasadzie funkcjonuje to urządzenie i na jakich częstotliwościach pracuje.

Wzmacniacz kanałowy – urządzenie do przetwarzania sygnału telewizji analogowej i cyfrowej

W sprzedaży znajdziemy ogromną ilość urządzeń, które wzmacniają i wyrównują sygnał telewizji cyfrowej. Służą one zarówno do zwykłych zastosowań, jak i do tych niestandardowych. Zakładane są na obszarach, na których sygnał jest wyjątkowo znikomy. Sprawdzają się np. w miejscowościach górskich, garażach podziemnych, a także w niektórych budynkach. Nowoczesne wzmacniacze kanałowe wzmacniacze kanałowe umożliwiają zdalne rozprzestrzenianie sygnałów telewizyjnych. Ich osłona powoduje, że mogą być montowane na maszcie antenowym – sprawdzają się w kryzysowych warunkach.

Wzmacniacz kanałowy – współpracuje z antenami DIGITmax HD

Najczęściej wykorzystywany wzmacniacz kanałowy ma cztery oddzielne wejścia – na przykład UHF lub UKF(FM). Urządzenia mogą mieć zastosowaną technologię eliminującą nieprawidłowości pochodzące z internetu LTE. W zależności od modelu posiada także 3 lub 4 dedykowane filtry kanałowe – działające z kanałami k.21-k.69. Sprzedawane u dystrybutorów wzmacniacze kanałowe współpracują między innymi z antenami aktywnymi. Urządzenia te posiadają niezależne zasilacze oraz sygnalizatory LED.

Adres firmy:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]