Wyprawy w góry – kto może w nich uczestniczyć?

Wyprawy górskie - na tej stronie poznasz aktualną ofertę.

Lubisz zastrzyk adrenaliny oraz ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś aktywnym globtroterem, który ceni solidnie opracowane i bezpieczne eskapady w towarzystwie profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – także dla średniozaawansowanych uczestników

Przygotowujemy wyprawy, których celem są łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta adresowana jest do sympatyków górskiej turystyki, zarówno firm, jak i klientów indywidualnych, którzy lubią dynamiczne spędzanie urlopu i posiadają umiarkowane doświadczenie w tego typu ekspedycjach. Żeby uczestniczyć w wyprawie niezbędny jest dobry stan zdrowia, a także mocna kondycja fizyczna. Organizowane przez Exploruj.pl wyprawy w góry dzielimy na trzy rodzaje o odmiennym stopniu trudności – poziom umiarkowany, trasy wymagające i bardzo wymagające. Wariant umiarkowany to propozycja dla jednostek wyróżniających się sprawnością fizyczną, które mają już doświadczenie w wypadach na szczyty gór powyżej 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem skomplikowania cechują się szlaki bardzo wymagające, w których biorą udział jednostki o ogromnych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Dlaczego warto zdecydować się na wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne doznania. Umożliwiają przy tym wcielenie w życie pragnień i sprawdzenie się w niecodziennych warunkach. Exploruj.pl angażuje profesjonalnych liderów oraz przewodników znających dogłębnie specyfikę górskiego terenu, ale również entuzjastycznie dzielących się posiadanymi umiejętnościami z członkami ekspedycji. Są oni również w stanie zminimalizować ewentualne zagrożenie w skomplikowanych przypadkach. Firma oferuje wyprawy między innymi w Himalaje, Andy czy na pasmo Riła.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]