Zestawy do wibroterapii Vitberg – relaks i ulga w bólu

Zobacz Vitberg opinie na portal.abczdrowie.pl/wibroterapia-bezpieczna-metoda-na-dobre-zdrowie

Czym jest wibroterapia i jak wpływa na poprawę zdrowia człowieka? Czy wspomaga leczenie niektórych schorzeń? Czy można kupić zestawy do wibroterapii do domowego użytku? Odpowiedzi na te pytania znajdziesz na portalu „ABC Zdrowie”.

Wibroterapia to terapia lecznicza i profilaktyczna, która polega na aktywacji pracy mięśni poprzez skierowanie przez odpowiednie urządzenie impulsu mechanicznego. Na działanie wibracji można wystawić całe ciało bądź skupić się na określonej jego części. Stosowanie wibroterapii zalecają rehabilitanci, lekarze medycyny sportowej i fizjoterapeuci.

Terapia wibracjami pomaga podnieść sprawność organizmu na różny sposób: wspomaga leczenie problemów urologicznych, poprawia perystaltykę jelit, usprawnia krążenie limfatyczne, a nawet może przyczynić się do nasilenia procesów metabolicznych i w rezultacie wspomóc proces odchudzania. Drgania przyrządów do wibroterapii ułatwiają odprężenie pacjenta, uspokajają i niwelują stres, usprawniają krążenie w kończynach dolnych, jak również wspomagają przepływ krwi i limfy, co wykorzystuje się w zapobieganiu objawów miażdżycy oraz zawału serca.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – urządzenie do terapii wibracjami od polskiego producenta

Zainteresowanie wibroterapią rośnie z roku na rok, jednakże pacjenci pragną używać przyrządów do wibroterapii również prywatnie, w zaciszu swojego domu. Do takich osób skierowana jest propozycja polskiej firmy Vitberg, produkującej Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Zainteresowanym wibroterapią firma Vitberg oferuje możliwość sprawdzenia swoich urządzeń w poradniach, rozsianych na terenie całego kraju.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]