Zestaw do wibroterapii RAM Vitberg+ – poznaj opinie jego użytkowników

Co powinno się wiedzieć o Vitberg opinie?

Nieistotne czy jesteś gospodynią domową czy zawodowym sportowcem, nie ma wątpliwości, że zestaw RAM Vitberg+ może poprawić jakość Twojego życia. Odwiedźmy wspólnie miejsce, w którym wytwarzane są moduły do wibroterapii nowosądeckiej firmy Vitberg.

Aparaty firmy Vitberg – opinia MŚ w kickboxingu

Bądź towarzyszem Mistrza Świata Łukasza Pławeckiego oraz Pani Bogusławy w trakcie ich pobytu w siedzibie firmy Vitberg i zobacz, jak pomogły im aparaty do wibroterapii tej marki. Bolące biodro, regeneracja organizmu po ciężkich sesjach treningowych, stres czy spowolniony metabolizm – właśnie do walki z takimi dolegliwościami zostały zaprojektowane aparaty do wibroterapii.

Vitberg – co warto wiedzieć o marce

Firma Vitberg to polski producent modułów do wibroterapii, która w wyniku długoletnich badań nad tym zagadnieniem stworzyła unikatowy produkt – modułowy Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+. Aparaty są montowane w 100% w Nowym Sączu, z polskich elementów, a wszystkie ich części są ręcznie składane. Firma dba o skrupulatną kontrolę jakości, z tego powodu przed oddaniem do użytkowania wszystkie moduły są dokładnie testowane. W trosce o swoich pacjentów, bo tak są postrzegani klienci firmy, Vitberg nieprzerwanie rozwija oferowane produkty, prowadząc prace badawcze nad urządzeniami i zagadnieniami powiazanymi z wibroterapią.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]