Wibroterapia po polsku – poznaj produkty marki Vitberg

Dowiedz się więcej o Vitberg opinie

Z roku na rok wibroterapia znajduje uznanie w kolejnych obszarach:rehabilitacji, sporcie wyczynowym czy kosmetologii. Niewiele osób jednak ma świadomość, że w to właśnie w Polsce wytwarzane są urządzenia do wibroterapii, które mogą służyć zarówno sportowcom, lekarzom i fizjoterapeutom, jak i przeciętnemu Kowalskiemu .

Vitberg – aparaty do terapii wibracjami rodzimego producenta

Produkcja Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+ odbywa się w nowosądeckiej fabryce. Część produkcyjna podzielona jest na kilka działów, m.in. na: wykrawalnię, szwalnię, dział elektroniki i montownię. Zaprojektowanie urządzenia zabrało kilka lat. Produkty Vitberg są ręcznie składane, a ich poszczególne elementy poddaje się wielu testom. Poszycie urządzenia szyte jest ekologicznej skóry, wykorzystywanej w przychodniach i szpitalach, gdyż jest mocna i łatwa do dezynfekcji.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ – do profesjonalnego gabinetu i do domu

Z urządzeń marki Vitberg, które składają się z modułu bazowego, 5 dodatkowych modułów stymulujących i 2 nieaktywnych, można używać zarówno we własnym domu, jak i w klinikach i gabinetach rehabilitacyjnych. Odpowiadając na potrzeby specjalistycznych gabinetów, firma Vitberg włączyła do oferty produkcję kozetek oraz foteli, których celem jest poprawne ułożenie pacjenta podczas zabiegów terapii wibracyjnej.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]