„Uroda i Zdrowie” o urządzeniach Vitberg

Pokaźna porcja wiedzy o marce Vitberg. Zobacz koniecznie!

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii marki Vitberg, który przeprowadzili redaktorzy portalu „Uroda i Zdrowie”. Recenzję systemu RAM Vitberg+ Moduł Metabolizm opracowano po trzydziestodniowym okresie korzystania z produktu.

Vitberg – opinia autorki bloga „Uroda i Zdrowie”

Zestaw marki Vitberg jest prosty do instalacji. Zaledwie chwilę po podłączeniu poszczególnych modułów do części bazowej można rozpocząć masaż wibracyjny obszaru śródbrzusza, nadbrzusza oraz okolic podżebrowych i bocznych brzucha. Wibracje wpływają pobudzająco na jelita. Vitberg stworzył również moduł Biodra, który poddaje wibracjom między innymi mięśnie pośladkowe oraz mięśnie dwugłowe i czworogłowe uda. Intensywność drgań urządzenia regulowana jest za pomocą pilota. Już po kilku dniach używania modułu Metabolizm redaktorka Urody i Zdrowia zauważyła u siebie stymulację przemiany materii, a w rezultacie – na zakończenie 30-dniowego testu – utratę wagi.

Zestaw RAM Vitberg+, który można stosować także przy schorzeniach układu kostno-stawowego, mięśni bądź do niwelowania innych dolegliwości, dostępne są w wielu punktach rehabilitacyjnych i placówkach na terenie kraju.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]