Test zestawu do wibroterapii Vitberg – opinia portalu Napieraj.pl

Więcej o marce Vitberg - poszerz swoją wiedzę!

Co o wibroterapii sądzą sportowcy? Czy rekomendują stosowanie zestawu RAM Vitberg+? Jakie oddziaływanie na organizm mają drgania?

Moduły firmy Vitberg – opinie sportowców

W rehabilitacji w sporcie od kilkunastulat wykorzystuje się wibracje o niewielkiej częstotliwości. Terapia wibracjami może pozytywnie oddziaływać na zwiększenie poboru tlenu, a także utlenienie krwi i mięśni. Masaż wibracyjny rozpręża mięśnie, wspomaga ich regenerację po znacznym wysiłku. Nawet jeżeli uprawiamy sport tylko amatorsko, także możemy skorzystać z korzyści jakie daje wibroterapia. Dzięki firmie Vitberg bez przeszkód można skorzystać z takiego zabiegu w swoim mieszkaniu. Produkowane w Polsce urządzenie RAM Vitberg+ jest nieskomplikowane w obsłudze: sterowane jest pilotem, którym w prosty sposób wskażemy odpowiedni program (w wersji podstawowej jest to tryb Relaks, Nogi lub Kręgosłup) oraz natężenie wibracji.

Aparat firmy Vitberg otrzymuje liczne pozytywne opinie zarówno od sportowców , lekarzy oraz rehabilitantów, jak i regularnych użytkowników. Zauważają oni, iż urządzenia pozwalają rozluźnić i odprężyć organizm, co daje odczucie jak po profesjonalnym masażu fizjoterapeuty.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]