Recenzja urządzeń marki Vitberg – test redaktora bloga „Testy outdoorowe”

Więcej o marce Vitberg - uzupełnij swoją wiedzę!

Wibroterapia, czyli oddziaływanie na organizm człowieka wibracjami o różnej częstotliwości, może znacznie poprawić komfort życia osób cierpiących z powodu bólu nóg, kręgosłupa oraz szyi. Urządzenia masujące rodzimej marki Vitberg zostały stworzone z myślą zarówno o pacjentach poradni rehabilitacyjnych oraz klinik, jak i o użytkownikach domowych.

Moduły Vitberg – działanie i konstrukcja

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ to zestaw najwyższej jakości, który składa się z części bazowej (niezbędnej do pracy całości zestawu), pięciu modułów stymulujących i dwóch nieaktywnych, wykorzystywanych do ustawienia ciała w komfortowej pozycji podczas zabiegu. Bazowy moduł pozwoli na skuteczny masaż nóg i kręgosłupa, ale również będzie służył do walki z symptomami stresu i do relaksu.

Zestaw złożone jest z najwyższą dbałością o szczegóły. Użyte materiały i komponenty w większości produkowane są nad Wisłą. Uruchomienie i podłączenie kolejnych modułów jest bardzo proste. Dzięki wygodnemu pilotowi możemy wybrać właściwy poziom intensywności drgań. Urządzenie do wibroterapii RAM Vitberg+ posłuży zarówno sportowcom, jak i osobom starszym.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]