Portal „ABC Zdrowie” testuje funkcjonalność zestawu RAM Vitberg+

Na portal.abczdrowie.pl uzyskasz więcej szczegółów o Vitberg opinie

Zapoznaj się z wynikami testu redakcyjnego zestawu do wibroterapii firmy Vitberg, który przeprowadziła redaktorka portalu „ABC Zdrowie”.

Vitberg – opinie redaktorki serwisu „ABC Zdrowie”

Zbadano funkcjonowanie kompletnego zestawu Rehabilitacyjnego Aparatu Masującego Vitberg+, składającego się z 6 aktywnych modułów oraz segmentów dodatkowych czyniących eksploatację urządzenia znacznie wygodniejszą. W aparacie można regulować prędkość wibracji – dostępne są cztery zakresy, z czego najwyższy służy do treningu sportowego. Moduł bazowy pozwala na przeprowadzenie zabiegów na stopach, łydkach i odcinku lędźwiowym kręgosłupa. Jeżeli potrzebujemy poszerzyć działanie urządzenia i dostosować je do własnych potrzeb, niezbędne jest zakup modułu: Kolana, Szyja, Biodra, Metabolizm lub Nogi. Przy użyciu tych elementów można skutecznie uśmierzać bóle szyjnego odcinka kręgosłupa, przeciwdziałać migrenom, zapobiegać bólom łydek i kolan, łagodzić drętwienie karku, a nawet wspomagać odchudzanie.

Rehabilitacja z zestawem RAM Vitberg+ trwają pół godziny i mogą być wykonywane w domach opieki oraz profesjonalnych gabinetach, jednak pozwalają także na korzystanie z nich we własnym mieszkaniu.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]