Polski psycholog w UK – imigrant może liczyć na pomoc

Potrzebujesz profesjonalnego doradztwa polskiego psychologa Northampton? Wejdź na psychoterapia-uk.pl

Po przystąpieniu naszego kraju do Unii Europejskiej oraz otwarciu obcych rynków pracy na naszych rodaków, Polacy chętnie zdecydowali się na wyjazd do Wielkiej Brytanii. Aktualnie z uwagi na Brexit fala emigracyjna właściwie zanikła, ale ciągle nie brak chętnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia nauki właśnie na Wyspach. Niestety pobyt w Wielkiej Brytanii może generować wiele utrapień, z którymi ciężko jest się uporać samodzielnie wyjątkowo.

Polski psycholog w UK – kiedy warto się do niego zgłosić?

Przebywanie w Wielkiej Brytanii oraz mająca z tym związek rozłąka z bliskimi, a także zatrudnienie na terenie obcego kraju, generują wiele komplikacji, którym niezwykle trudno jest sprostać. Separacja z rodziną często powoduje bardzo dużą sytuację stresową. Ponadto w wielu wypadkach pojawiają się też trudności z nawiązaniem znajomości ze współpracownikami lub w ogóle z dostaniem etatu. Bariera językowa, która nadal jest dość często spotykana, sprawia, że błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od kolegów , z którymi się pracuje. A stąd już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju lub nasilenia zachowań o charakterze agresywnym. Odruchy tego rodzaju niezwykle trudno jest poskromić bez wsparcia psychologa. W związku z tym nie trzeba obawiać się korzystania z pomocy profesjonalisty. Wizyta u psychologa jest najlepszym wyjściem.

Polskojęzyczny psycholog w UK – jak przebiega taka wizyta?

Każda rozmowa z psychologiem ma miejsce w bezpiecznej atmosferze oraz pełnej dyskrecji. Nie trzeba obawiać się, że informacje , które zostały przekazane w czasie wizyty będą powierzone osobie postronnej. Na psychologu ciąży bowiem obowiązek zachowania tajemnicy zawodowej, z której zwolnić może jedynie sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie powinno się ukrywać kłopotów oraz słabości – jego zadaniem jest pomoc w ich przezwyciężeniu. Specjalista ten instruuje, jak radzić sobie ze stresem, jak również pokazuje jak identyfikować sytuacje , które mają charakter konfliktowy. Polski psycholog w UK to świetny wybór. Sesja odbywa się po polsku, co sprawia, że odbywa się sprawniej oraz swobodnie. Osoba zgłaszająca się z problemem nie musi bowiem zastanawiać się, czy zostanie zrozumiana i czy sama właściwie pojmie to, co radzi jej specjalista.

Adres firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339