Pierwsza pomoc – szkolenia

Szkolenia z pierwszej pomocy zyskują coraz większą popularność. Różnią się metodami, ceną i długością, dlatego lepiej dowiedzieć się uprzednio, na co zwrócić szczególną uwagę przy ich wybieraniu.

Szkolenia z pierwszej pomocy – kto powinien się zapisać?

Kurs z pierwszej pomocy przyda się każdemu. Nie wszyscy musimy umieć grać na pianinie lub mówić po włosku, jednak każdy powinien nauczyć się niesienia pomocy innym w sytuacji niebezpieczeństwa. Bez względu na wiek należy wiedzieć, jak usztywnić złamaną kostkę lub jak udrożnić drogi oddechowe. Świadkiem groźnego zdarzenia możemy być zawsze: w drodze do szkoły, na urlopie, w szkole. Szczególnie istotne jest, abyze szkolenia z 1. pomocy skorzystali uczniowie szkół, a także pracownicy korporacyjni.

Ile zapłacę za szkolenia z pierwszej pomocy?

Koszt kursu pierwszej pomocy jest zależnazależy od jego liczby godzin oraz liczby wielkości grupy. Im więcej godzin zajęć oraz uczestników, tym koszt na 1 uczestnika jest mniejszy. Jednakże, im mniej osób, tym więcej praktycznej wiedzy przyswoimy. Możemy oczekiwać zniżek w przypadku kursu dla kilkudziesięciu osób. Co więcej, w Internecie znajdziemy także szkolenia otwarte – dla dużych grup. Nie musimy organizować szkolenia i kompletować grupy – jedynie zapisujemy się na pasujące nam szkolenie.