Najlepsze metody wybielania zębów

Mocne i perłowe zęby to marzenie wielu osób. Niestety bakterie nieustannie oddziałują na nasze szkliwo i powodują, że staje się ono żółte. Nie zawsze regularne zabiegi pielęgnacyjne są skuteczne. Jak odzyskać piękny uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – przywróć zachwycający uśmiech

Mycie jamy ustnej po jedzeniu i piciu to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze chroni przed przebarwieniami. Bakterie i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają wyglądać ładnie. Domowe sposoby wybielające (woski, pasty, paski), nie zawsze są bezpieczne dla zębów i dziąseł. Na szczęście współczesna stomatologia estetyczna posiada szereg narzędzi, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są obecnie najpopularniejsze? Dentyści szczególnie zalecają naświetlanie zębów lampą BEYOND, która zapewnia zauważalne rezultaty już po 3 sesjach. Światło emitowane przez aparat jest całkowicie bezpieczne dla dziąseł.

Wybielanie zębów – etapy zabiegu lampą BEYOND

Jak przebiega wybielanie zębów lampą BEYOND? Wstępnym etapem jest przegląd stanu uzębienia. W dalszej kolejności przy pomocy specjalnego wzornika określa się kolor zębów przed naświetlaniem. Po wykonaniu początkowych czynności, stomatolog przystępuje do nałożenia kremu wybielającego na wybrany ząb lub wszystkie zęby. Kluczowy jest także dobór właściwego odczynu żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba usuwając nieestetyczne zażółcenia. Metoda BEYOND wybiela zęby nawet o 14 odcieni, efekty są zatem spektakularne i utrzymują się do trzech lat. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej ok. 7 dni. Świetne efekty zapewnia także wybielanie zębów za pomocą lampy LED.