„Kto Cię wyleczy” sprawdza urządzenia do wibroterapii marki Vitberg

Tu uzyskasz więcej szczegółów o marce Vitberg

Czy terapia wibracjami jest w stanie pomóc ludziom odczuwającym ból kręgosłupa z powodu pracy przed monitorem? Zapoznaj się z opinią redaktorki serwisu „Kto Cię wyleczy” o zestawie do wibroterapii marki Vitberg.

Aparat RAM Vitberg+ – alternatywa dla leków przeciwbólowych?

Podczas pracy przed komputerem z czasem odczuwamy uczucie obciążenia nóg, bóle dolnego odcinka kręgosłupa czy zesztywnienie ramion i szyi. Spowodowane jest to brakiem odpowiedniej ilości ruchu, gdyż brak czasu bywa często przeszkodą do uprawiania sportu lub cyklicznych wizyt u masażysty. Dzięki urządzeniu RAM Vitberg+ można jednak efektywnie rozmasować te elementy ciała, w których ból staje się uciążliwy. Elementy zestawu do wibroterapii marki Vitberg – zależnie od naszej potrzeby – wprawią w drgania kolana, nogi, szyję, plecy lub biodra. Terapia wibracjami nie tylko pomaga zniwelować ból, ale także relaksuje, co przekłada się na mocniejszy sen i zmniejszenie poziomu stresu. Dodatkowo Vitberg opracował moduł Metabolizm.

Rehabilitacyjny Aparat Masujący Vitberg+ składa się z modułu bazowego oraz pięciu opcjonalnych modułów aktywnych. Modułowość jest ważną zaletą produktów firmy Vitberg: można zakupić kompletny zestaw wszystkich mat masujących lub skompletować tylko te, które będą nam konieczne do walki z bólem.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]