Blog „Polaku lecz się sam” testuje urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg

Tutaj uzyskasz szczegółowe wiadomości w temacie marki Vitberg

Poznaj wyniki testu urządzenia do wibroterapii firmy Vitberg, którego podjął się autor bloga „Polaku lecz się sam”. Recenzja zestawu RAM Vitberg+ Moduł Szyja została opracowana po 30-dniowym okresie korzystania z modułu.

Vitberg – opinie autora bloga „Polaku lecz się sam”

Redaktor testujący Moduł Szyja systemu RAM Vitberg+ podkreśla, iż już po kilku sesjach rzadziej powraca ból odcinka szyjnego, który jest wywoływany przez długotrwałą pracę przed komputerem. Ponadto, korzystanie z programu do relaksacji polepszyło także sen autora recenzji, dzięki zmniejszeniu napięcia mięśni oraz odprężeniu ciała.

Blogger „Polaku lecz się sam” podkreśla, że przy używaniu zestawów masujących marki Vitberg ważna jest cykliczność zabiegów, gdyż wtedy działanie wibroterapii odczuwa się szybciej. Za urządzeniem RAM Vitberg+ przemawia także łatwość instalacji, jego estetyka, wysoka jakość wykonania oraz to, że jest to dzieło rodzimej marki. Osobom rozważającym kupno pełnego zestawu (lub tylko poszczególnych jego modułów) zaleca się sprawdzenie mat masujących w poradniach Vitberg, które działają na terenie całego kraju.

Adres firmy:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]