Stylowe srebrne kolczyki

Tutaj znajdziesz kolczyki srebrne

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej wybieranych przez kobiety dodatków. Są idealne na każdą okazję – wyjątkowo uroczystą i mniej oficjalną. Przekonajmy się w czym tkwi tajemnica, że są tak rozchwytywane, a także w jakich miejscach można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które się zdecydować

Srebrne kolczyki występują w zróżnicowanych kształtach. Najbardziej na czasie są subtelne sztyfty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże szykowne. Równie popularne są długie akcesoria, które pięknie podkreślają szyję. Są wysadzane drogocennymi kamieniami albo całkowicie gładkie. Błyskotki zrobione ze srebra nie wywołują uczuleń uszu, co zazwyczaj ma miejsce w przypadku błyskotek z metali nieszlachetnych. Kupując kolczyki popatrzmy na próbę oraz sposób ich wykonania – najbardziej gustowne uzyskano techniką matowienia.

Jak dbać o srebrne kolczyki

Żeby srebrne kolczyki zawsze prezentowały się perfekcyjnie, musimy dokładnie je czyścić i systematycznie eliminować śniedź. Należy wycierać je co jakiś czas miękką szmatką wykonaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalistyczne specyfiki nabłyszczające, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki trzymać w zamkniętych woreczkach. Nie stosujmy natomiast domowych sposobów pielęgnacji, takich jak szczoteczka do zębów czy soda oczyszczona. Takie preparaty mocno rysują elastyczną strukturę metalu szlachetnego.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Największy wybór biżuterii znajdziemy bez wątpienia w sklepach internetowych, które oferują ekspresowe doręczenie i kuszące wyprzedaże. Poza tym zakupy online to nieprawdopodobna wygoda, którą na pewno docenią w szczególności zabiegane panie domu.