Prezent dla żony, córki i mamy – kolczyki serduszka

Sprawdź kolczyki srebrne serduszka na www.bizutik.pl/kolczyki/serduszka.

Kolczyki serca są jednym z najchętniej nabywanych rodzajów biżuterii damskiej i dziecięcej – można je ubrać na każdą okazję, doskonale akcentują urodę, są również idealnym pomysłem na podarek. Jakie formy kolczyków znajdziemy w sprzedaży? Z jakich surowców przeważnie są wykonane kolczyki serduszka?

Kolczyki serduszka – dla dorosłych oraz dzieci

W jubilerstwie często wykorzystuje się wzoru serca. Stanowi on podłoże do tworzenia kolczyków zarówno dla pań, jak i dla dziewcząt. Kolczyki serduszka bywają subtelnym dodatkiem do licznych stylizacji. Są produkowane zarówno w postaci kolczyków wiszących, jak i sztyftów. Ten drugi typ kolczyków jest zwykle wybierany na zwykłe okazje – nosimy je do pracy lub na co dzień. Kolczyki ze sztyftami nie wybijają się ze stylizacji, tylko dyskretnie akcentują naturalną urodę kobiety. Tymczasem długie kolczyki serca mogą być zastosowane do pozornego wyszczuplenia twarzy i wydłużenia szyi. Tego rodzaju kolczyki pasują na spotkania z ukochanym, bale sylwestrowe oraz wieczory w operze i wspaniale komponują się one ze stylowymi sukienkami. Natomiast dzieci mogą założyć kolczyki serduszka zarówno na Pierwszą Komunię, jak i do szkoły.

Kolczyki serduszka – znakomity prezent dla ukochanej kobiety

Na rynku można dostać kolczyki serca wytworzone ze złota oraz srebra. Popytem cieszą się również kolczyki pozłacane, które są tańsze, a przy tym wyglądają niezwykle wspaniale. Zarówno sztyfty, jak i modele wiszące mogą być inkrustowane szlachetnymi kamieniami, na przykład cyrkoniami, które uwydatnią piękno właścicielki. W sklepach dostępne są kolczyki serduszka w kolorze rubinowym czy lazurowym, jak również modele emaliowane. Biżuterię z motywem serca można dać w prezencie bliskiej osobie, m.in. na Dzień Matki, złote gody tudzież z wielu innych okazji. Podarowane kochanej kobiecie – dziewczynie, babci czy też partnerce, kolczyki serduszka będą wiecznie przypominać o łączącej was więzi, szacunku oraz miłości.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]