Tabliczki na drzwi – i już się nie zgubisz

Kup tabliczki na drzwi

W każdym budynku znajduje się bardzo dużo przeróżnych pomieszczeń, które mają większe bądź mniejsze znaczenie. Ułatwienie w poruszaniu się po nich – nie tylko odwiedzającym, ale też osobom zatrudnionych w danym obiekcie – zapewniają rozmaite tabliczki na drzwi. Ich wybór jest na ten moment naprawdę ogromny. Jakiego typu tabliczki na drzwi dostępne są w sprzedaży? Czym odznaczają się te , które uważane są za najbardziej popularne?

Tabliczki na drzwi – w jakich miejscach znajdują zastosowanie?

Odpowiednie oznakowanie obiektu zapewnia wysoką przejrzystość jego działania. Nie ma znaczenia czy mówimy o przedszkolu, sklepie, urzędzie czy biurze – prawidłowe oznaczenie pomieszczeń umożliwia szybkie odszukanie pokoju, który na dany moment nas interesuje. Taka sytuacja ma miejsce chociażby w szpitalu oraz szkole. W przypadku urzędów, banków oraz biur tabliczki na drzwi dadzą możliwość szybszego odnalezienia pokoju, w którym swoje obowiązki wykonuje potrzebna nam na dany moment osoba. Popularnością cieszą się tabliczki na drzwi, w których można dowolnie wymieniać umieszczony na nich napis. Dzięki temu w sytuacji, gdy np. w urzędzie ma miejsce odejście pracowników, nazwisko na tabliczce można bez żadnych trudności wymienić. Pozwala to więc oszczędzić sporą ilość pieniędzy – nie trzeba przecież wydawać funduszy na kupno nowych tabliczek.

Tabliczki na drzwi – kiedy jeszcze można ich użyć?

Dzięki tabliczkom na drzwi można bez większego problemu odróżnić miejsca mające charakter ogólnodostępny od tych, które stworzono dla personelu określonej instytucji. Chodzi w tym wypadku o pokoje socjalne, magazyny, toalety dla pracowników oraz wszystkie te miejsce, do których z jakiegoś powodu osoby postronne nie mogą wchodzić. Stosując tabliczki na drzwi, można również oznaczyć miejsca, w których palenie jest zakazane. Takie tabliczki, które mówią o zakazie palenia, są na ten moment ogromnie popularne. Bardzo często na tych tabliczkach oprócz napisu znajduje się przekreślony symbol papierosa. Dla znacznej części osób przekaz takiego rodzaju znaku jest zatem naprawdę czytelny. Nie zapominajmy także, iż tabliczki informacyjne wiesza się też na drzwiach wejściowych do obiektów, które posiadają ułatwienia dla osób niepełnosprawnych.

Adres firmy:
Lundi Sp. z o.o.
ul. Kazimierza Wielkiego 58
32-400 Myślenice

Tel.: +48 12 268 74 00
E-mail: [email protected]